6 січня пообіді рахівські гірські рятувальники вирушили на пошуки двох заблукалих туристів, які катались на сноубордах в районі полонини Крачуняска, що на Рахівщині, але через погані погодні умови заблукали.
Чоловіки 1997 та 1992 років народження надали рятувальникам свої координати і вже за декілька годин їх було знайдено та доправлено до місця тимчасового проживання на гірськолижний комплекс Драгобрат. Мешканці Дніпра та Одеси медичної допомоги не потребували, адже стан їх здоров’я задовільний.
![](https://goverla.online/wp-content/uploads/2024/01/416161893_761697492651153_7604521558185672505_n.jpg)
Вчора ввечері майже одночасно до ДСНС Закарпаття надійшли повідомлення про те, що під час катання на лижах у горах заблукали ще двоє туристів з Києва, які відпочивали на гірськолижному курорті Драгобрат.
Одиному із лижників – 29-річному чоловіку, вдалось зорієнтуватись на місцевості та добратись до тимчасового місця проживання самостійно. Натомість друга 34-річна мандрівниця все ще потребувала допомоги, тож гірські пошуково-рятувальні відділення смт Ясіня та с. Кваси зосередили зусилля на пошуку жінки.
Невдовзі гірські рятувальники знайшли заблукалу поблизу полонини Крачуняска, зігріли гарячим чаєм, а оскільки вона не потребувала фахової медичної допомоги, на позашляховику транспортували до готелю.