Вчора під вечір гірські пошуковці надавали долікарську допомогу 23-річному киянину. Чоловік разом із товаришем піднімався на г. Петрос, однак підкорити вершину їм не судилось, адже в районі пол. Головчеська на обледенілому схилі молодик впав та травмував праву руку. Добравшись на місце, фахівці гірського пошуково-рятувального відділення с. Лазещина знерухомили плече та «Богуном» доставили до лікувального закладу.
Автор
Поділитись
The post has been shared by 0
people.