Апостольський адміністратор МГКЄ владика Ніл очолив святкову літургію з нагоди святкування 150-річчя від дня народження о. Августина Волошина на місці останнього служіння на Батьківщині, у селищі Великий Бичків.
На Божественній Літургії Владика Ніл використовував чашу, що належала отцю Августину Волошину. В проповіді о. Франциск Онисько підкреслив вклад о. Августина у національне та духовне життя українського народу. Його життя та служіння були присвячені глибокій вірі, милосердю та розумінню людських страждань. Також не можемо оминути і його внесок в розвиток Мукачівської греко-католицької єпархії, до якої він сам належав.
![](https://goverla.online/wp-content/uploads/2024/03/433588348_430603936163266_1724036007924069425_n-1024x683.jpg)
![](https://goverla.online/wp-content/uploads/2024/03/432447144_430603436163316_8966280408590764542_n-1024x683.jpg)
“У Великому Бичкові о. Августин знаходив нове духовне натхнення. Це місце, з його красивими природними ландшафтами та теплими, привітними людьми, стало для нього не лише місцем служіння, а й своєрідним духовним укріпленням. Служіння о. Августина було наповнене вірою, надією та любов’ю до ближнього. Він був і залишається прикладом для інших, як віддано служити та допомагати тим, хто потребує підтримки Смерть о. Августина Волошина залишила велику пустку в серцях багатьох, хто з ним пізнавався та спілкувався. Хоча фізично він покинув цей світ, його дух та спадщина живуть у серцях тих, кого він торкнувся своїм життям та служінням”, – йдеться на сторінці Греко-католицьке Закарпаття.
![](https://goverla.online/wp-content/uploads/2024/03/433599747_430603179496675_8035221238798026453_n-1024x683.jpg)
![](https://goverla.online/wp-content/uploads/2024/03/432448480_430604149496578_8255387660397031716_n-1024x683.jpg)
![](https://goverla.online/wp-content/uploads/2024/03/432450125_430604196163240_3339228711692206701_n-1024x683.jpg)