Вчора в м.Виноградів відбувся Всеукраїнський фестиваль хореографічного мистецтва INTERNATIONAL UNION OF DANCE EDUCATORS.
Учасниками фестивалю були хореографічні колективи майже з усіх міст Закарпатської області. Суддівська команда складалася з зіркових суддів – топ-хореограф України – КОСТЯНТИН ТОМІЛЬЧЕНКО , учасники популярних телепроектів – РОМАН ГОРБАЧ та АРТЕМ КУРУОГЛУ.
Рахівщину гідно представили наші учасники хореографічного колективу “ДЖЕРЕЛЬЦЕ” Рахівського будинку культури Рахівської міської ради (керівник Мирослава ШЕМОТА) та здобули заслужені I-II місця в номінації народний танець.
![](https://goverla.online/wp-content/uploads/2024/04/438706171_1812153162614934_1582792262075963885_n-1024x768.jpg)
![](https://goverla.online/wp-content/uploads/2024/04/437968305_1812153075948276_6222121239397532314_n-1024x768.jpg)
![](https://goverla.online/wp-content/uploads/2024/04/438707871_1812153099281607_2288878120047247028_n-1024x768.jpg)