14 квітня о 19:35 до Служби порятунку надійшло повідомлення про загоряння дерев’яного житлового будинку. Надзвичайна подія трапилася в с. Богдан Рахівського району. Власник будинку проживає за кордоном, тож доглядає оселю сусід. Чоловік вирішив прийняти ванну та розтопив в будинку водонагрівач на дровах. Засміченість димаря імовірно і стало причиною загоряння. До місця виклику було направлено вогнеборців 2-ї державної пожежно-рятувальної частини та місцевої пожежної команди с. Видричка. О 20:31 поширення вогню на площі 50 кв.м стримано та через 17 хвилин пожежу ліквідовано. Вогонь знищив крівлю та перекриття будинку, речі домашнього вжитку. Пошкоджено дерев’яні стіни помешкання.
Автор
Tags
Поділитись
The post has been shared by 0
people.