Рахівські вогнеборці ліквідовують значну пожежу на приватному обійсті. Повідомлення про загорання на вул. Центральній у с. Стебний надійшло до Служби порятунку сьогодні о 13:05. Вогонь охопив житловий будинок господарів, а також прилеглі до нього господарські споруди.
На місці події наразі працюють бійці державних пожежно-рятувальних підрозділів м. Рахів, смт Ясіня та смт Великий Бичків, яким допомагають вогнеборці місцевої пожежної команди с. Видричка. Спільними зусиллями їм вдалося зупинити поширення полум’я й о 14:24 локалізувати загорання.
Ліквідація пожежі триває.
![](https://goverla.online/wp-content/uploads/2024/05/441545704_841708854650016_8470669907831875142_n.jpg)
![](https://goverla.online/wp-content/uploads/2024/05/444456063_841723914648510_6440569155022859538_n-1024x768.jpg)
![](https://goverla.online/wp-content/uploads/2024/05/442428149_841718507982384_3574177218892148601_n-1024x768.jpg)
![](https://goverla.online/wp-content/uploads/2024/05/441498852_841718574649044_9092927583383369778_n-1024x768.jpg)