Перед початком спекотної пори року важливо бути підготовленими до будь-яких викликів, особливо коли йдеться про лісові пожежі. У цьому рятувальникам та іншим зацікавленим службам допомагають спільні тренування.
Через людську недбалість на території Богданського лісництва Рахівщини виникла пожежа, до того ж під завалами дерев опинилася людина. За таким сценарієм проходили навчання, у яких взяли участь рятувальники спільно з лісівниками, поліцейськими та медиками.
Першими до гасіння імітованої пожежі взялася добровільна пожежна команда лісгоспу, а лісівники з ранцевими оприскувачами їм у цьому допомагали. За кілька хвилин їм на допомогу прибули професійні рятувальники. Спільними зусиллями її ліквідували. Також з-під завалу дерев врятували умовного потерпілого.
![](https://goverla.online/wp-content/uploads/2024/05/438085729_831260505694851_7530698563854201331_n-1024x768.jpg)
![](https://goverla.online/wp-content/uploads/2024/05/438118678_831260299028205_5732025919130013796_n-1024x768.jpg)
![](https://goverla.online/wp-content/uploads/2024/05/438118830_831260365694865_8474370271186161905_n-1024x768.jpg)
![](https://goverla.online/wp-content/uploads/2024/05/438162280_831260282361540_5826733539471688354_n-1024x768.jpg)