15.05.2024 о 22:28 до ДСНС Закарпаття повідомили про те, що під час проходження туристичного маршруту двоє чоловіків втратили орієнтир та заблукали в напрямку від с. Ділове до гори Піп Іван Мармароський Рахівського району. Сьогодні вранці пошуки було призупинено до встановлення точного місця перебування заблукалих. Для проведення пошуково-рятувальних робіт залучалось гірське пошуково-рятувальне відділення с. Кваси.
Автор
Поділитись
The post has been shared by 0
people.