У пожеж немає вихідних чи свят. Тож і на Великдень вогнеборці мають роботу. Вчора вони виїжджали для ліквідації пожежі в житловому будинку, розташованому в селі Кваси на Рахівщині. Як з’ясувалося, господарка з сином заснули після святкування Великодня та не помітили загорання. Тож їх врятували сусіди, які побачили дим в оселі. Через запізніле повідомлення і той факт, що будинок був повністю зведений з дерева, на момент прибуття вогнеборців все помешкання було охоплене полум’ям. Рятувальники ліквідували пожежу за годину, утім вогонь встиг знищити дерев’яний житловий будинок на площі 32 кв.м.
![](https://goverla.online/wp-content/uploads/2024/05/440413667_834465355374366_1217320781677321955_n-1024x683.jpg)
![](https://goverla.online/wp-content/uploads/2024/05/440430976_834465338707701_529311434097456609_n-683x1024.jpg)