В Рахові вогнеборці ліквідували значну пожежу дерев’яної надвірної споруди та запобігли перекиданню вогню на житловий будинок.
Вогонь у столярній майстерні помітив неповнолітній син власників дворогосподарства, який повідомив батькам, а ті зателефонували до Служби порятунку. Пильність хлопчика дозволила дорослим відігнати автомобіль на безпечну відстань та врятувати частину обладнання.
![](https://goverla.online/wp-content/uploads/2024/05/442420585_843656471121921_2200027392093142938_n-1024x768.jpg)
Через чотири хвилини на місці надзвичайної події працювали рахівські вогнеборці спільно з місцевою пожежною командою села Видричка, які менш ніж за годину загасили пожежу. До ліквідації загрози залучалися 3 одиниці техніки та 10 чоловік особового складу. Вогонь знищив перекриття та покрівлю споруди пошкодив стіни та речі домашнього вжитку.