Працівники закладів освіти Ясінянської територіальної громади взяли участь у навчальних курсах Рахівського осередку Закарпатського обласного центру підготовки населення до національного спротиву.
Під час навчань було проведено теоретичні та практичні заняття з підготовки до дій у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, практичної стрільби з автоматичної зброї та виконання вправ з вогневої підготовки.
![](https://goverla.online/wp-content/uploads/2024/06/448242652_779040681003745_451412241278104662_n-1024x768.jpg)
Опісля, слухачі курсу виконували завдання з топографічної підготовки, орієнтування на місцевості, зв’язку, реагування на загрози вогневого контакту, тактичної медицини та евакуації поранених з району зіткнення з уявним супротивником і багато іншого.
![](https://goverla.online/wp-content/uploads/2024/06/448174276_779040617670418_1680664823312785234_n-1024x576.jpg)
Після завершення навчальних курсів всі учасники отримали шеврони та сертифікати.