Герої не вмирають!
У суботу 09.04.2022 року, о 13:00 годині, в Кафедральному соборі на честь Почаївської ікони Божої Матері (площ.Федорова), відбудеться чин прощення та поховання з полеглим Героєм Владиславом Кудря.
Солдат Кудря Владислав Вікторович , 22.08.1977 року народження, солдат, навідник гірсько- штурмового взводу, гірсько-штурмової роти, гірсько- штурмового батальону 128 ОГШБ загинув 1 квітня 2022 року, захищаючи Батьківщину та всіх нас від підступного та безжального ворога.
Героям Слава!Мукачівська міська рада.
![](https://goverla.online/wp-content/uploads/2022/04/277811720_344622667696080_6073195228321217351_n-723x1024.jpg)