Нашому виданню дав інтерв’ю депутат Оноківської ОТГ Дмитро Гуштан.
Дмитро звернувся до нашого видання, бо, з його слів, він не може пробитися в інші ЗМІ, а його болить доля рідних Оноківців та інших сіл ОТГ.
“Вся Оноківська громада знає мене як добропорядного депутата та громадянина, який в своєму житті нічого не вкрав та завжди говорить правду, якою б вона не була.
Мене болить доля мого рідного села та інших сіл ОТГ, які розкрадає наша голова та її ручні депутати. Тому я закликаю всіх жителів нашої громади висловити недовіру брехливій корупціонерці Марії Коваль – Мазюті. Опір даній особі беру на себе я та офіційно заявляю , що готовий очолити ОТГ, щоб воно процвітало та отримало гідного керівника”.
![](https://goverla.online/wp-content/uploads/2022/10/ff139ce1-35c4-4411-882c-de43f1d075ac-1024x637.jpg)