Кілька днів тому релігійна громада ПЦУ Свято-Духівського храму с. Луг, як правовласник, на законних підставах зайшла до свого храму. Настоятель ієрей Руслан Кочержук і благочинний Рахівського благочиння митр. протоієрей Іван Андращук,з благословення Єпископа Ужгородського і Закарпатського Варсонофія, звершили перший молебень до Святого Духа, перед початком всякого доброго діла. З нами Бог і Україна!!
12 листопада в 23-ю неділю після П’ятидесятниці відбулася перша Божественна Літургія після переходу до лона ПЦУ !!!
“Вітаю парафіян та настоятеля Свято-Духівського храму с. Луг Рахівського благочиння- ієрея Руслана Кочержука з першою Літургією відслуженою українською мовою, після того, як дана релігійна громада покинула Хустську єпархію московського патріархату” – написав у Фейсбук єпископ Варсонофій.
![](https://goverla.online/wp-content/uploads/2023/11/397593423_180175395163701_5271460144422729754_n-768x1024.jpg)
![](https://goverla.online/wp-content/uploads/2023/11/367438208_180175241830383_5498735986289104857_n-1-768x1024.jpg)
![](https://goverla.online/wp-content/uploads/2023/11/397579538_180175288497045_5670398507966693946_n-1-768x1024.jpg)