2 гранати та 124 набої виявили співробітники поліції в автомобілі на блокпосту в Нижніх Воротах. Боєприпаси правоохоронці вилучили, їх скерують експертам на дослідження. Триває слідство.
28 грудня у селі Нижні Ворота Мукачівського району, під час несення служби на блокпосту, співробітники поліції Воловця спільно з патрульними поліцейськими виявили в одній із автівок 2 бойові гранати та 124 набої до автоматичної зброї. Їх на територію Закарпатської області намагався ввезти 44-річний чоловік з Херсона.
![поліція вилучила у херсонця гранати та понад сотню набоїв, які він намагався ввезти в закарпатську область поліція вилучила у херсонця гранати та понад сотню набоїв, які він намагався ввезти в закарпатську область](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/watermark/sites/21/uploaded-files/f1ae21e052bb6d17e31addad9e73f4ba.jpg?v=4)
На місце події правоохоронці викликали вибухотехнічну службу Головного управління Нацполіції в Закарпатській області та слідчо-оперативну групу. Фахівці оглянули та вилучили гранати й набої.
![поліція вилучила у херсонця гранати та понад сотню набоїв, які він намагався ввезти в закарпатську область поліція вилучила у херсонця гранати та понад сотню набоїв, які він намагався ввезти в закарпатську область](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/watermark/sites/21/uploaded-files/9e25e54f33a351870a761194245342b5.jpg?v=4)
Наразі оперативники встановлюють походження боєприпасів, мету їх зберігання та ввезення в Закарпатську область.
![поліція вилучила у херсонця гранати та понад сотню набоїв, які він намагався ввезти в закарпатську область поліція вилучила у херсонця гранати та понад сотню набоїв, які він намагався ввезти в закарпатську область](https://media-www.npu.gov.ua/npu-pre-prod/watermark/sites/21/uploaded-files/1e30c6ff011877a1726b60f745877d1d.jpg?v=4)
Слідчі поліції подію попередньо кваліфікували за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України, тобто незаконне поводження з бойовими припасами.
Слідство у справі триває.
Відділ комунікації поліції в Закарпатській області