Сьогодні, 19 квітня, єпископ Угольський Симеон (Степан Голубка) заклав перший символічний камінь на будівництво нового храму єпархії російської православної церкви в Україні. Про це йде мова на офіційних сторінках Хустської єпархії УПЦ мп.
![](https://goverla.online/wp-content/uploads/2024/04/screenshot_1-3.png)
Цікава ситуація виходить: в той час, коли вже тільки розумово відсталий тільки не розуміє, що так звана УПЦ мп – це невід’ємна частина РПЦ, московські попи на Закарпатті продовжують свою активну роботу.
![](https://goverla.online/wp-content/uploads/2024/04/437944999_1672967503554624_5159387891201587397_n-710x1024.jpg)
Нагадаємо, що нещодавно після священного синоду УПЦ мп було прийнято рішення про створення жіночого монастиря в селі Буківцьово на Ужгородщині.
![](https://goverla.online/wp-content/uploads/2024/04/screenshot_2.png)
Єпископ Угольський Симеон має високого покровителя в рпц, а саме свого рідного брата Парамона, який є наближеною особою до генерал – патріарха кіріла та очолює в російській православній церкві економічний відділ. Також має велике значення, що керівник Хустської єпархії мп митрополит Марк є громадянином РФ.