2061 метр над рівнем моря, саме така висота найвищої точки гори не тільки нашої рідної Рахівщини, а і всіх українських Карпат. Так, це Говерла, яка збирає екстремалів зі всіх куточків світу.


Нещодавно вершину підкорювали представники одного спортивного клубу з міста Одеси, а серед бійців клубу був хлопчик Сашко Оніщенко, який від народження має генетичну хворобу – “сонячна дитина”. Не зважаючи на постійну біль, юний одесит показав справжній козацький характер та, доклавши титанових зусиль, покорив вершину.


Як стверджує тренер хлопця, підйом для Олександра був складним, він багато падав, повз, а деколи його друзі підштовхували та несли, але як би там не було – Говерла підкорена!
 Вітаємо Сашка з цим досягнененям у його житті та бажаємо всього найкращого та майбутніх перемог.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також сподобається

Сьогодні в Ужгороді розбилось на смерть немовля, яке випало з вікна багатоповерхівки

Страшна трагедія сталася сьогодні після обіду в Ужгороді на вулиці Бородіна. Як…

На Закарпатті нова схема на блокпостах: прикордонники затримують всіх підряд військовозобов’язаних і, навіть, пострілами (ВІДЕО)

На блокпосту КПП «Нижні Ворота» прикордонники почали діяти за новою схемою, яка…