21 червня о 10:11 до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що під час сходження на гору Близниця з боку села Кваси Рахівського району турист травмував ногу та потребує допомоги.

З’ясувалося, що під час руху залісненим високогір’ям 19-річний мешканець міста Яготин Київської області пошкодив ногу та не міг самостійно продовжити рух гірським бездоріжжям. Хлопець вчасно зорієнтувався та надав інформацію про своє точне місцезнаходження.

На місце події на квадроциклі вирушили гірські рятувальники з села Кваси. Уже об 11:40 пошуково-рятувальна група дісталася до потерпілого. Фельдшер оглянув юнака, наклав іммобілізаційну шину на ліву ногу та надав знеболювальне.

Після надання допомоги надзвичайники супроводили молодого чоловіка до села Кваси, де передали його працівникам екстреної медичної допомоги.

Рятувальники закликають мандрівників бути максимально обережними на маршрутах, ретельно планувати походи та завжди дбати про власну безпеку в горах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також сподобається

Сьогодні в Ужгороді розбилось на смерть немовля, яке випало з вікна багатоповерхівки

Страшна трагедія сталася сьогодні після обіду в Ужгороді на вулиці Бородіна. Як…

На Закарпатті нова схема на блокпостах: прикордонники затримують всіх підряд військовозобов’язаних і, навіть, пострілами (ВІДЕО)

На блокпосту КПП «Нижні Ворота» прикордонники почали діяти за новою схемою, яка…