У вівторок (5 квітня) лідер гурту Океан Ельзи / Okean Elzy Святослав Вакарчук виступив перед бійцями одного з підрозділів 128 окремої гірсько-штурмової бригади. Відомий співак приїхав у зону бойових дій і дав невеличкий «живий» концерт, акомпануючи собі гітарою.
У репертуарі були як розкручені пісні, так і лемківська композиція «Под облачком», виконана спеціально для «Закарпатського легіону». Святослав Вакарчук нагадав штурмовикам, що народився в Мукачеві й деякий час жив із батьками в самому центрі міста на вул.Духновича.
Після концерту відомий співак поспілкувався з бійцями в невимушеній обстановці й подякував їм за звитягу й героїзм у протистоянні з Росією.
![](https://goverla.online/wp-content/uploads/2022/04/278017228_2846768905617811_4571513701034272453_n-1024x576.jpg)