Не подобається дощова погода в Ужгороді? Драгобрат порадує вас величезними кучугурами снігу. Однак будьте обережні, адже легко можете стати «клієнтами» рятувальників. Саме зараз рахівські надзвичайники шукають у горах двох туристів, які через сильний туман збилися з маршруту. Тож ретельно готуйтеся до таких походів – реєстрація в рятувальників і правильне екіпірування творять дива.
Автор
Поділитись
The post has been shared by 0
people.