Сильні опади спричинили підтоплення певних об’єктів та житлових будинків на території двох районів Закарпаття – Рахівського й Тячівського. Найбільше виїжджали рахівські рятувальники – двічі вони відкачували воду з місцевої електропідстанції, адже існувала реальна загроза знеструмлення цілого району.
Також були зафіксовані виклики до одного з рахівських магазинів, де затопило підвальне приміщення, та до 4 житлових будинків. Люди переживали, що вода пошкодить твердопаливні котли у підвалах і вони залишаться без опалення.
![](https://goverla.online/wp-content/uploads/2024/02/417425674_779884734165762_4650812560057313312_n-576x1024.jpg)
![](https://goverla.online/wp-content/uploads/2024/02/417706850_779884784165757_9141885199521723734_n-1024x576.jpg)