Хустська окружна прокуратура звернулася до Господарського суду Закарпатської області з позовною заявою, аби повернути у власність держави ділянку природно-заповідного фонду, яка перебувала в постійному користуванні Національного природного парку «Синевир». Позов заявлено в інтересах держави в особі Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України та Закарпатської ОВА. Встановлено, що у 2020 році ГУ Держгеокадастру в Закарпатській області безпідставно вилучило земельну ділянку площею 36,5 га із державної власності. Її передали у комунальну власність Синевирської сільської ради у якості земель сільськогосподарського призначення. Прокуратура вимагає визнати недійсними видані розпорядження і накази, а також скасувати реєстрацію в Держгеокадастрі, держреєстрацію речових прав та повернути земельну ділянку природно-заповідного фонду.
Автор
Tags
Поділитись
The post has been shared by 0
people.