Перебуваючи у відрядженні в Ужгороді, наші журналісти завітали до однієї із родзинок Ужгородського району – Невицького замку Оноківської ОТГ. Скажемо відверто, Невицький замок – це єдина пам’ятка архітектури такого рівня в даній громаді, тому на душі від побаченого нам стало дуже прикро, що на території замку, який є місцевою туристичною Меккою мало того, що не вистачає смітників, але і ті, що є – в неналежному стані, адже з побаченого зрозуміло, що їх вкрай рідко прибирають.
![](https://goverla.online/wp-content/uploads/2024/03/422216837_3926384210930273_6411168352318192927_n-1024x768.jpg)
Якщо місцева влада під керівництвом Марії Коваль-Мазюти неспроможна прибирати цих декілька смітників, то чому вона не попросить цим зайнятися керівництво готелю “Верховина”, який знаходиться по сусідству з пам’яткою архітектури, власником якого є путініст та власник ужгородського коньячного заводу “Тиса” Володимир Гісем.
Шановні громадо Кам’яниці та Невицького, змусьте чиновників навести лад у Невицькому замку!!!
![](https://goverla.online/wp-content/uploads/2024/03/418218332_1882935072125821_4154722564543045275_n-1024x768.jpg)
![](https://goverla.online/wp-content/uploads/2024/03/418392718_1047593839875149_4120800979550636740_n-1024x768.jpg)
![](https://goverla.online/wp-content/uploads/2024/03/418036732_1106328977071376_8718726823109499120_n-1024x768.jpg)
Нагадаємо вам, Марія Коваль-Мазюта та Володимир Гісем є учасниками багатьох корупційних схем, працівники СБУ недавно проводили в них обшуки, де знайшли багато цікавого, а також їх підозрюють у відмиванні державних коштів.