Сьогодні на Рахівщині сталася страшна аварія, що призвела до трагічних наслідків. На відео показано момент сьогоднішньої аварії в селі Великий Бичків на вул. Борканюка, 41. Від отриманих травм велосипедист помер. Врдій мікроавтобуса їхав на досить великій швидкості, а інший їхав на велосипеді, а повинен був зійти з велосипеда і пішки переходити дорогу пішохідним переходом. Порушення правил дорожнього руху коштувало життя людині. Дотримуйтесь ПДР та бережіть себе!
Автор
Поділитись
The post has been shared by 0
people.