У селі Верхнє Водяне Рахівського району 2 травня попрощалися із захисником 20-річним Миколою Павлюком.
Прощання відбулося на подвір’ї рідного дому захисника у селі Верхнє Водяне. Провести в останню дорогу Миколу Павлюка прийшли рідні, знайомі, військовослужбовці, а також жителі громади.
![](https://i.ibb.co/pX7zMcH/2024-05-03-090119.jpg)
![](https://i.ibb.co/bz0rf96/2024-05-03-085851.jpg)
Військовослужбовець загинув 3 липня 2023 року під час виконання бойових завдань на Сумщині. “Микола до останнього подиху був вірний військовій присязі та мужньо захищав рідну землю”, — йдеться у повідомленні.